понеділок, 4 червня 2018 р.

Про Всеукраїнський семінар у місті Дніпро

Ділимось короткою інформацією про Всеукраїнський семінар «Через казку до реальності: роль бібліотеки у розвитку дитини», що проходив на базі централізованої бібліотечної системи для дітей м. Дніпро, на якому побувала Наталія Мефодюк, головний бібліотекар відділу дитячого та сімейного читання Кіровоградської ОДБ ім. Т.Г.Шевченка.


У навчанні взяли участь генеральний директор НБУ для дітей А. Гордієнко, заступник генерального директора з питань інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НБУ для дітей Т. Шамаріна, представники дитячих бібліотек із різних областей країни та закладів, що працюють з юним поколінням. 
Семінаром передбачалось 2 секційних засідання «Казкотерапія: провідний напрям формування особистості дитини» та «Найкращий інструмент виховання дитини – казка». Ось деякі питання, що розглядались на семінарі: «Казкотерапія в роботі бібліотеки для дітей», «Коли оживають казки: інтерпретація казки у форматі бібліотеки для дітей», «Через казку до реальності: роль бібліотеки у розвитку дитини», «Творчий місточок: співпраця дитячих бібліотек міста і дніпровських дитячих письменників», «МамоТатоLandiЯ, або Творча студія у дитячій бібліотеці» та інші. 


Немає коментарів:

Дописати коментар